To Top

Kullanım Koşulları

İnternet sitemizin kullanım koşulları

ByPi Kullanım Koşulları

ByPi Kullanım Koşulları

Aşağıda bypi.com.tr'un "Kullanım Koşulları" yer almaktadır. bypi.com.tr internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki koşullar zaman zaman güncellenmektedir.

Telif Hakkı
bypi.com.tr internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece ByPi'a aittir.
Bilgilerin Kullanımı
bypi.com.tr internet sitesinde yer alan bilgiler yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
Sorumluluk Reddi
bypi.com.tr internet sitesinde verilen bilgiler ve görseller, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar ve bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti edilmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle ByPi sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.
Markalar
bypi.com.tr internet sitesinde bulacağınız ByPi logosu ve tüm ürün isimleri ve/veya ürün sunumları ByPi, yan kuruluşları, bağlı ortakları, lisansör veya ortaklarının markaları ile tescillidir. Bu markaların yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir.
Köprü Bağlantılar
bypi.com.tr internet sitesinin bazı bölümlerinde diğer internet sitelerine bağlantılar vardır ve bu bağlantılara tıklandığında bypi.com.tr internet sitesini terk edilmektedir. bypi.com.tr, köprü bağlantılar üzerinden ulaşılan internet sitelerinin güvenilirliğinden ve içeriklerinin doğruluğundan sorumlu değildir.
Kullanıcı Yükümlülükleri
bypi.com.tr internet sitesinin kullanıcısı, sitenin veya sunulan hizmetlerin her kullanımı ile birlikte kanunlara uygun tutumla hareket etmekle yükümlüdür. Kullanıcı internet sitesinin işlevine zarar verebilecek veya aksamaya uğratabilecek mekanizmaların, yazılımların veya diğer programların kullanımına yetkili değildir. Bu sınırlama, aynı zamanda bypi.com.tr internet sitesinin teknik alt yapısında makul olmayan yüklere veya zorlanmaya neden olabilecek sonuçları doğuran kasıtlı aksiyonlar için de geçerlidir.
Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme
İş bu kullanım şartları ve koşulları sözleşmesi veya internet sitesi ve alt sayfalarının kullanımından kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

ByPi © 2019. Tüm Hakları Saklıdır

Hesabınızda oturum açın